top of page

Slawa Ukrajini

UA | EN

Open Call_pic.jpg
slawaukrajini-back.jpg

Для виставки в міському просторі в Ангелі миру в Мюнхені, Німеччина – поруч із Генеральним консульством Російської Федерації – ми виставляємось з невеликою публічною експозицією на Тижні архітектури на тему urban:live. Ми хочемо зробити це спільно з українськими архітекторами, щоб вони показали, якими красивими були українські міста до російського вторгнення. 

 

Ми закликаємо українських архітекторів або архітекторок, які жили та працювали в Україні, надіслати нам найкрасивіші місця України. Ми хочемо віддати належне українському містобудуванні і показати їх відвідувачам російського консульства та перехожим.

 

Будь ласка, надішліть нам два скани DIN A6:

1. Ескіз обраного міського простору від руки: це має бути архітектурне креслення, наприклад план поверху, розріз, висота, перспектива або поєднання. Ви можете обрати матеріал та техніку, якою ви хочете ілюструвати місце, але ескіз має бути виконаний від руки. 

2. Рукописний текст англійською, в якому ви описуєте, що зробило цей міський простір таким особливим. Які архітектурні якості простору? В заголовку вкажіть назву ілюстрованого місця та точну адресу. 

Будь ласка, використовуйте шаблон листівки, який ви можете завантажити з нашої домашньої сторінки. www.oppositeoffice.com/slawaukrajini 

Ви можете вибрати одержувача листівки.

 

3. Тільки за наявності: власна або безліцензійна фотографія простору у форматі .jpg. Одне, коли ви бачите якість, а друге, як воно виглядає сьогодні.

4. Коротка біографія (максимум 200 символів) з такою інформацією: ім‘я, місце народження, місце навчання, дата отримання диплому, сімейний стан, місце проживання до війни та зараз, місце роботи до війни. Твої очікування після віни. 

 

Дедлайн: 26.06.22

Примітка: якщо у вас немає принтера чи сканера, ви можете просто надіслати нам фотографію вашого малюнка та текст.

 

Будь ласка, надсилайте документи у форматі .pdf або .jpg на адресу 

slawaukrajini@oppositeoffice.com

Пишіть нам на електронну пошту або в instagram @oppositeoffice

 

Беручи участь, ви погоджуєтесь, що надіслані документи можуть використовуватися без ліцензії для виставок або публікацій, вказуючи ваше  ім’я. Сподіваємося, що ви та ваша родина у безпеці. Покажемо світові красу України! Слава Україні!

Завантажити матеріал можна тут:

bottom of page